Zadavatelem microsite je firma VKV-MARKET, spol. s r.o.Industriální okna do starých hal, loftů, továren a jiných objektů – výroba industriálních okenních konstrukcí

VKV-MARKET, spol. s.r.o. je specialistou na výrobu a instalaci industriálních oken do továrních hal, loftových bytů a dalších objektů.
Okenní konstrukce s extrémně štíhlou šířkou ocelových profilů.Společnost VKV-MARKET, spol. s r.o. sídlící v Opavě realizuje kompletní dodávky industriálních oken k rekonstrukci starých budov.

Industriální okna mají široké využití při modernizaci či přestavbě pro průmyslové, historické nebo památkové budovy jako jsou auly škol, studijní učebny, staré továrny, průmyslové haly či loftové byty a prostory.

V případě rekonstrukce či modernizace starých objektů se můžete spolehnout na komplexní služby společnosti VKV-MARKET, spol. s r.o., která vyrábí z ocelových profilů Janisol Arte okna do stavebních otvorů.

Zajistíme Vám:
-zaměření stavebních otvorů
-technickou konzultaci
-výrobu a dodávku oken na zakázku
-dopravu a montáž na stavbě
-revize a servis v průběhu provozu

Výhody oken a dveří z profilů Janisol:
-vodotěsnost
-odolnost proti zatížení větrem
-průvzdušnost
-součinitel prostupu tepla
-kovové profily s přerušením tepelného mostu

Industriální okna Janisol Arte, extrémně štíhlé izolované profily s přerušeným tepelným mostem z vysoce kvalitní nerezové oceli, jsou okenní konstrukce s použitím zejména pro modernizaci a rekonstrukci industriálních a loftových objektů.

Všechny naše výrobky jsou certifikovány dle zákona č. 22/1997 Sb.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Izolované ocelové profily - Industriální architektura historických budov i občanské výstavby

Izolované ocelové profily - Industriální architektura historických budov i občanské výstavby

Profilová řada izolovaných ocelových profilů ARTE k výrobě přesných replik památkově chráněných oken pro industriální architekturu a také pro využití i v občanské výstavbě.


Protipožární ocelové dveře a stěny, interiérové i exteriérové

Protipožární ocelové dveře a stěny, interiérové i exteriérové

Protipožární ocelové dveře a stěny, interiérové i exteriérové, vchodové, prosklené i plné, výrobu, dodávku, montáž a servis realizuje VKV-MARKET, spol. s r.o., Opava.
>
>