Zadavatelem microsite je firma Město Pohořelice Městský úřad PohořelicePohořelice, město s Farním kostelem sv. Jakuba, architektonickou dominantou města v gotickém stylu

Město Pohořelice Městský úřad Pohořelice je menší obec významná nejen svými archeologickými nálezy, ale rovněž přírodními podmínkami a pestrým kulturním i společenským životem.Poznejte město proslavené nejen svým chutným pohořelickým kaprem, ale taktéž zajímavou historií a důležitým společenským centrem vzdálené jen několik málo kilometrů od jihomoravské metropole. Město Pohořelice Městský úřad Pohořelice je menší město s dlouhou historií, která sahá až do roku 1222, kdy bylo město osídleno. V obci se nachází řada historických pamětihodností, jako je lovecký zámeček Leopoldsruhe, Paarův zámeček či židovský hřbitov pocházející ze 17. století. Architektonickou dominantou v Pohořelicích je především Farní kostel sv. Jakuba Staršího, který je postaven v raně gotickém stylu a je důležitým dokladem historie tohoto města.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Pohořelice, historické město nabízející bohatý kulturní, turistický i sportovní život

Pohořelice, historické město nabízející bohatý kulturní, turistický i sportovní život

Pohořelice, atraktivní město pro bydlení, jež nabízí široké spektrum kulturního, turistického i sportovního vyžití. Město, významné svým chovem ryb a vzácnými archeologickými nálezy.
>
>