Volné pracovní místo na pozici elektrikář, sanační specialista v LiberciMibag s.r.o. hledá do svého týmu nové kvalifikované zaměstnance na pozici elektrikář, sanační specialista. Pracoviště v jednom z měst: Praha, Brno, Liberec nebo Šumperk.

Toužíte po změně zaměstnání? Jste vyučeným elektrikářem s bohatými zkušenostmi, který by rád zúročil své dovednosti v silné a stabilní firmě? Pak jste tu správně! Renomovaná sanační společnost Mibag s.r.o. hledá do svého týmu pracovité a spolehlivé kolegy na pozici elektrikář, sanační specialista, ve městech Praha, Brno, Liberec a Šumperk.

Mibag s.r.o. pomáhá lidem při odstraňování škod po požárech a při vysoušení objektů. Ve svém oboru máme více jak 10leté zkušenosti a působíme nejen po České republice, ale také na Slovensku, Rakousku a v Německu. Klademe důraz na profesionalitu, důvěryhodnost a spokojenost našich zaměstnanců. Vážíme si dobře odvedené práce, dokážeme ji náležitě ohodnotit a poskytnout našim lidem kvalitní pracovní prostředí a příležitost k rozvoji.

Přidejte se do našeho týmu.

Více informací k uvedené pracovní pozici naleznete na http://mibag.cz/elektrikar-sanacni-specialista.Zadavatelem microsite je firma 

MIBAG sanace, spol. s r.o.Centrum sociálních služeb Lukavec
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
captcha

Související microsite
Elektromontáže - domovní, bytové a průmyslové elektroinstalace

MANEL, spol. s r.o.

Elektromontáže - domovní, bytové a průmyslové elektroinstalace

Bez elektroinstalací se neobejde žádný objekt. Ve firmě MANEL, spol. s.r.o. ze Šumperka provádí elektromontáže všech druhů. Zabýváme se elektroinstalacemi v domovní, bytové i průmyslové sféře.


Elektromontážní a zemní práce, veřejné osvětlení Ostrava

Eltom, s.r.o.

Elektromontážní a zemní práce, veřejné osvětlení Ostrava

Elektromontážní práce v Ostravě a po celém Moravskoslezské kraji provádí firma ELTOM, s.r.o. včetně projekce spolehlivě, kvalitně, odborně a profesionálně. Zaručíme rychlé dodací lhůty za dobré ceny. Zajistíme: - dodávku i montáž trafostanic, domovních přípojek, montáž a údržbu na elektrickém zařízení VN a NN, - zemní a výkopové práce - výstavbu, opravy i údržbu venkovního osvětlení - zemní kabelové vedení veřejného osvětlení, čištění krytů osvětlení, odstranění poruchy veřejného osvětlení - protlaky - výrobu rozvaděčů Ke každému zákazníkovi máme individuální přístup.


Kvalitní zahradní elektroinstalace - osvětlení pro bezpečnou chůzi po Vaší zahradě

Jan Fabian

Kvalitní zahradní elektroinstalace - osvětlení pro bezpečnou chůzi po Vaší zahradě

Flexibilní a pružní elektrikáři od firmy Jana Fabiána z Frýdku-Místku Vám na Vaší zahradě provedou elektroinstalaci, která bude splňovat bezpečnostní předpisy a je odolná vůči klimatickým podmínkám.


Inženýrská činnost pro oblast elektro – projektové dokumentace

AZ elektroprojekce s.r.o. Měření a regulace Praha

Inženýrská činnost pro oblast elektro – projektové dokumentace

Společnost AZ elektroprojekce s.r.o. z Prahy nabízí své odborné služby tvorby projektových dokumentací a ostatních inženýrských služeb v oblasti elektro.


Elektromontáže silnoproudých rozvodů, opravy, vnitřní, vnější elektroinstalace

ELMONT GROUP, a.s.

Elektromontáže silnoproudých rozvodů, opravy, vnitřní, vnější elektroinstalace

Každá stavba se neobejde bez kvalitní elektroinstalace. Elektromontáže silnoproudých rozvodů, opravy, vnitřní i vnější elektroinstalace spolehlivě zajistí společnost ELMONT GROUP, a.s. z Brna.