Zadavatelem microsite je firma MIBAG sanace, spol. s r.o.Volné pracovní místo na pozici elektrikář, sanační specialista v Liberci

Mibag s.r.o. hledá do svého týmu nové kvalifikované zaměstnance na pozici elektrikář, sanační specialista. Pracoviště v jednom z měst: Praha, Brno, Liberec nebo Šumperk.Toužíte po změně zaměstnání? Jste vyučeným elektrikářem s bohatými zkušenostmi, který by rád zúročil své dovednosti v silné a stabilní firmě? Pak jste tu správně! Renomovaná sanační společnost Mibag s.r.o. hledá do svého týmu pracovité a spolehlivé kolegy na pozici elektrikář, sanační specialista, ve městech Praha, Brno, Liberec a Šumperk.

Mibag s.r.o. pomáhá lidem při odstraňování škod po požárech a při vysoušení objektů. Ve svém oboru máme více jak 10leté zkušenosti a působíme nejen po České republice, ale také na Slovensku, Rakousku a v Německu. Klademe důraz na profesionalitu, důvěryhodnost a spokojenost našich zaměstnanců. Vážíme si dobře odvedené práce, dokážeme ji náležitě ohodnotit a poskytnout našim lidem kvalitní pracovní prostředí a příležitost k rozvoji.

Přidejte se do našeho týmu.

Více informací k uvedené pracovní pozici naleznete na http://mibag.cz/elektrikar-sanacni-specialista.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY
>
>