Nájezdové rampy pro sklady, logistická a obchodní centra, hydraulické vyrovnávací můstky

Ocelové konstrukce i nájezdové rampy Vám vyrobí společnost Ing. Radmila Hamerníková s.r.o. z Kopřivnice. Pomůžeme Vám s přemístěním Vašeho zboží a ušetříme tak Váš drahocenný čas.


Nájezdové rampy pro sklady
Ing. Radmila Hamerníková s.r.o. je firma pohybující se velmi dlouho v oboru ocelových konstrukcí, která se primárně zaměřuje na výrobu hydraulických můstků tzv. nájezdových ramp, a to až do nosnosti 15 tun. Náš výrobní program ocení především majitelé logistických center, obchodů a dalších míst, kde se denně přemisťuje zboží z/do nákladních aut. Součástí našeho doplňkového sortimentu jsou ocelové výrobky, jako vedení kol, bezpečnostní sloupky, nárazníky či nájezdy. Hlavním centrem naší společnosti je výrobní hala v Kopřivnici, kde se na na více jak 2 tisících metrech čtverečních nachází moderní stroje a zařízení určené k výrobě a následné manipulaci.

Ing. Radmila Hamerníková s.r.o., ideální řešení pro společnosti zabývající se spedičními službami, expresní přepravou či manipulační technikou.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY

Hydraulické vyrovnávací můstky, rampy a nájezdy pro logistická centra, sklady

Hydraulické vyrovnávací můstky, rampy a nájezdy pro logistická centra, sklady
Hydraulické vyrovnávací můstky, rampy, nájezdy, vedení kol, zábrany a jejich povrchové úpravy vyrábí na zakázku společnost Ing. Radmila Hamerníková s.r.o., Kopřivnice.
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Ing. Radmila Hamerníková s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
Ing. Radmila Hamerníková s.r.o.
www.zamecnictvi-hamernikova.cz
Adresa

Adresa

Štefánikova 251/20a
Kopřivnice 742 21

hamerline@centrum.cz
+420 603 111 489


Najdete nás také zde:

ARES
captcha