Microsite byla vložena dne:08.11.2018
ID microsite: 135553, počet zhlédnutí:  8

Základní škola, Brno, Botanická 70, příspěvková organizace

Základní škola v Brně Botanická, se zaměřením na sport, atletiku, cizí jazyky, individuální přístup, interaktivní výukou s moderními technologiemi, vzdělávání od první do sedmé třídy.

Základní škola, Brno, Botanická, zaměření na sport, atletuku, cizí jazykyZákladní škola, Brno, Botanická, sportovní zaměření, lyžování, plavání, bruslení, atletikaZákladní škola, Brno, Botanická, interaktivní výuka, cizí jazyky, sport

Chcete pro své dítě kvalitní vzdělání se sportovním zaměřením? V dnešní době je vzdělání velmi důležité a pohyb je potřeba pro zdravý vývoj jedince. Proto neváhejte a přihlaste Vaše dítě do naší Základní školy, Brno, Botanická 70, příspěvková organizace, která má individuální přístup k žákům od první do sedmé třídy. Zaměřujeme se na aktivní výuku žáků s interaktivními prvky a moderními pomůckami. Výukový program se specializuje na výuku cizích jazyků a sport. Rozšířená výuka tělesné výchovy s kurzy plavání, bruslení a lyžování, mimoškolními aktivitami, atletickými kroužky či školní olympiádou.


DALŠÍ MICROSITE FIRMY
Základní škola v Brně zaměřující se na sport, výuku cizích jazyků a interaktivní technologie

Základní škola v Brně zaměřující se na sport, výuku cizích jazyků a ...

Brněnská základní škola s výukou od 1. do 7. ročníku, se zaměřením na cizí jazyky, sport a vzdělávání pohybově nadaných žáků. Aktivně využíváme interaktivní technologie a moderní výukové pomůcky.

Základní škola, Brno, Botanická 70, příspěvková organizace