Zadavatelem microsite je firma DGS Druckguss Systeme s.r.o.Komponenty z lehkých slitin pro automobilový průmysl, automotive

Kvalitní komponenty z lehkých slitin tlakového lití pro automobilový průmysl, karosérie, interiéry, motor a převodovku vyrábí DGS Druckguss Systeme s.r.o., Liberec.Podnikáte v automobilovém průmyslu? Zajisté chcete mít spokojené zákazníky, a tak se snažíte vyrábět kvalitní vozy. K tomu je zapotřebí mít precizně vyrobené díly. S výrobou a dodávkou tohoto zboží Vám pomůže naše společnost DGS Druckguss Systeme s.r.o., která sídlí v Liberci. Specializujeme se na realizaci komponentů do aut z lehkých slitin tlakového lití. Produkujeme díly pro karoserie - tlumiče, nosníky, sloupky, interiéry - ruční brzdy, převodové skříňky, řízení, elektromobilitu, motor a převodovku, kryty válce, olejové misky, chladiče. Přesně provedené, povrchově upravené a odolné části vyrábíme na zakázku dle požadavků zákazníka.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Tlakové lití, výroba tlakově litých komponentů a součástek pro průmysl

Tlakové lití, výroba tlakově litých komponentů a součástek pro průmysl

Tlakové lití, vývoj a výrobu tlakově litých komponentů a součástek z lehkých kovů pro průmysl a výrobu přístrojů zajišťuje společnost DGS DRUCKGUSS SYSTEME s.r.o. z Liberce.
>
>