Zadavatelem microsite je firma COVERING s.r.o.Střešní práce, kompletní realizace šikmých i plochých střech, klempířské, tesařské a pokrývačské práce

Jedničku na střešní konstrukce a s nimi i kvalitní pokrývačské, tesařské a klempířské práce naleznete u společnosti COVERING s.r.o. v Ostravě. Řešení Vaší střechy přímo na míru.Potřebuje Váš dům novou střechu?

COVERING s.r.o. je společnost s bohatými zkušenostmi sídlící v Ostravě, která se specializuje na rekonstrukce, opravy a stavby nových střech. Našim zákazníkům poskytujeme kvalitní střešní práce, které zajišťují naší profesionální a spolehliví řemeslníci. Již více jak 25 let se aktivně zabýváme kompletními realizacemi šikmých i plochých střech včetně návrhů krovů, tesařských konstrukcí a altánů. Důležitou součástí našich činností jsou kompletní pokrývačské, tesařské i klempířské práce, které provádíme k maximální spokojenosti každého zákazníka. Rádi Vám poradíme s výběrem nejen střešní krytiny, ale také se střešními okny, klempířskými prvky či okapovými systémy.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY
>
>
>