Zadavatelem microsite je firma Spectrum Brands Czech spol. s r.o.Distribuce spotřebních baterií a akumulátorů značky VARTA pro Českou i Slovenskou republiku

Vysoce kvalitní akumulátory, baterie i nabíječky s dlouhou výdrží zakoupíte u výhradního dovozce těchto produktů, u společnosti Spectrum Brands Czech spol. s r.o. v České Lípě.


Spectrum Brands Czech spol. s r.o. je dynamická společnost z České Lípy, která se specializuje na činnosti velkoobchodního dovozu kvalitních spotřebních baterií, žárovek a akumulátorů značky VARTA. Jsme předními distributory této inovativní energie, kterou dodáváme do České republiky i na Slovensko. Zajistíme Vám dostatečné zásoby energie v moderních monočláncích i akumulátorech vhodných do každé domácnost. Vybrat si u nás můžete také z inteligentních a moderních nabíjecích stanic, rychlonabíječek, svítilen, holicích strojků i žehliček na vlasy od značek REMINGTON, RUSSELL či HOBSS. Všechny baterie jsou vyrobeny z recyklovaných materiálů, díky kterým se snažíme o maximální ochranu našeho životního prostředí.

Inteligentní energii doma i na cestách získáte s bateriemi od společnosti Spectrum Brands Czech spol. s r.o.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY
>
>