Zadavatelem microsite je firma Vladimír Beneš - Sklady TemelínZemní a výkopové práce, terénní úpravy i ve svažitém terénu, hloubení základů pro domy a bazény

Kvalitní přípravné stavební práce Vám poskytne společnost Vladimír Beneš - Sklady Temelín. Zajistíme základy pro Váš sklep či jezírko a terénní práce prováděné za těch nejobtížnějších podmínek.


Plánujete stavět, ale marně sháníte spolehlivou firmu se zaměřením na zemní úpravy v různě těžkém terénu?
Kompletní přípravné práce pro stavbu domu Vám zajistí společnost sídlící nedaleko Českých Budějovic, Vladimír Beneš - Sklady Temelín. Disponujeme moderní a profesionální mechanizací, díky které Vám zajistíme zemní a výkopové práce v co nejkratším čase. Poradíme si s veškerými terénními úpravami, a to i ve svažitém terénu a na velmi omezeném prostoru. V rámci stavebních prací provádíme rovněž hloubení základů pro účely sklepů, základů rodinných domů, bazénů, čističek, jezírek a dalších.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Pronájem skladů, čistých a volných skladových prostor, Temelín

Pronájem skladů, čistých a volných skladových prostor, Temelín

Pronájem skladů a hal, čistých, volných, zabezpečených a dostupných skladových prostor pro uskladnění objemných či drobných věcí v obci Temelín, okres České Budějovice.
>
>