Plánované výluky a havárie vodovodů a kanalizací – aktuální informace

Mapu a aktuální přehled o plánovaných výlukách a neočekávaných haváriích vodovodů a kanalizací přináší na svých stránkách Severočeské vodovody a kanalizace.Neteče Vám pitná voda? Potřebujete nahlásit poruchu nebo zjistit, jak dlouho odstávka potrvá?

Severočeské vodovody a kanalizace na svých stránkách zveřejňují aktuální informace nejen o plánovaných výlukách, ale také o právě ohlášených haváriích vodovodů a kanalizací.

Nenechte se zaskočit odstávkou pitné vody a sledujte seznam míst, kde jsou výluky kvůli opravám plánované a sledujte internetové stránky Severočeské vodovody a kanalizace. Dozvíte se zde nejen přesné názvy ulic s termínem plánované opravy, ale také informace o náhradním zásobování pitné vody cisternou.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Služby SčVK v regionech Ústeckého a Libereckého kraje

Služby SčVK v regionech Ústeckého a Libereckého kraje

Severočeské vodovody a kanalizace a.s. zajišťují komplexní služby v regionech Ústeckého a Libereckého kraje jako dodávka pitné vody, odvod a čištění odpadních vod.


Severočeské vodovody a kanalizace pro Ústecký, Liberecký a Středočeský kraj -  linka 840111111; 601267267

Severočeské vodovody a kanalizace pro Ústecký, Liberecký a Středočeský kraj - linka 840111111; 601267267

Zákaznická a havarijní linka Severočeských vodovodů a kanalizací 840 111 111, 601267267 funguje pro dotazy a nahlášení poruch v oblastech Ústeckého, Libereckého a Středočeského kraje.