Microsite byla vložena dne:04.11.2018
ID microsite: 135502, počet zhlédnutí:  4

Pořádání kulturních akcí v Boskovicích, pronájem prostor pro akce

Pořádání kulturních a společenských akcí, koncertů, divadel a besed v Boskovicích, pronájem prostor pro akce realizuje Kulturní zařízení města Boskovice, příspěvková organizace.

Kulturní zařízení města Boskovice, příspěvková organizace, pořádání kulturních a společenských akcíKulturní zařízení města Boskovice, příspěvková organizace, organizace besed, koncertů, plesů, divadel, kurzůKulturní zařízení města Boskovice, pořádání akcí a pronájem prostor

Chodíte rádi za kulturou? Kulturní život člověka rozvíjí, zušlechťuje, vzdělává a také baví. Tak neváhejte a přijďte prožit kulturní část života i u nás v Kulturním zařízení města Boskovice, příspěvková organizace. Pořádáme řadu kulturních a společenských akcí zejména koncerty, divadla, besedy, přednášky, školení, výstavy, jazykové a taneční kurzy, dílničky, klub důchodců, zájmové činnosti, slavnosti či jarmarky. Organizujeme i plesy, bály či festivaly. Provozujeme také kino a knihovnu. Pronajímáme prostory zámeckého skleníku, kina a sokolovny pro veřejné i soukromé akce, konference, oslavy.


DALŠÍ MICROSITE FIRMY