Zadavatelem microsite je firma Ing. Jiří Rozkovec - stavební projekceProjekce průmyslových staveb, výrobních hal, obchodních a logistických center

Zkušeného projektanta s bohatými zkušenostmi v oblasti průmyslových staveb naleznete u firmy Ing. Jiří Rozkovec - stavební projekce z Liberce. Projektování a inženýrská činnost na patřičné úrovni.


Hledáte pro svůj záměr ostříleného projektanta, který by Vašemu projektu dodal nový rozměr?

Ing. Jiří Rozkovec - stavební projekce firma z Liberce, která se již dlouhá léta zabývá projektováním průmyslových staveb typu výrobní haly, obchodní a logistická centra, administrativní budovy a v neposlední řadě občanské stavby. Zpracujeme pro Vás projekt na úrovni v jakémkoli rozsahu, zajistíme veškerou územně plánovací a jinou potřebnou dokumentaci i studie. Součástí našich služeb je inženýrská činnost, kdy provedeme všechny nezbytné kroky k získání územního i stavebního povolení. V oboru projektování občanských a průmyslových staveb se pohybujeme již řadu let, neustále sledujeme novodobé trendy, kdy hlavním naším cílem je vždy účelnost, hospodárnost a kvalita daného projektu.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Projektové práce ve stavebnictví, příprava projektové dokumentace, inženýring, Liberec

Projektové práce ve stavebnictví, příprava projektové dokumentace, inženýring, Liberec

Profesionální projektování průmyslových staveb zajišťuje firma Ing. Jiří Rozkovec - stavební projekce se sídlem v Liberci. Navrhneme jakoukoli stavbu a zajistíme veškerou potřebnou dokumentaci.
>
>