Zadavatelem microsite je firma Ing. Jiří Rozkovec - stavební projekceProjekce průmyslových staveb, výrobních hal, obchodních a logistických center

Zkušeného projektanta s bohatými zkušenostmi v oblasti průmyslových staveb naleznete u firmy Ing. Jiří Rozkovec - stavební projekce z Liberce. Projektování a inženýrská činnost na patřičné úrovni.


Hledáte pro svůj záměr ostříleného projektanta, který by Vašemu projektu dodal nový rozměr?

Ing. Jiří Rozkovec - stavební projekce firma z Liberce, která se již dlouhá léta zabývá projektováním průmyslových staveb typu výrobní haly, obchodní a logistická centra, administrativní budovy a v neposlední řadě občanské stavby. Zpracujeme pro Vás projekt na úrovni v jakémkoli rozsahu, zajistíme veškerou územně plánovací a jinou potřebnou dokumentaci i studie. Součástí našich služeb je inženýrská činnost, kdy provedeme všechny nezbytné kroky k získání územního i stavebního povolení. V oboru projektování občanských a průmyslových staveb se pohybujeme již řadu let, neustále sledujeme novodobé trendy, kdy hlavním naším cílem je vždy účelnost, hospodárnost a kvalita daného projektu.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY
>
>