Dorty, zákusky i bezlepkové cukroví s výbornou chutí, ruční cukrářská výroba Netřebice

Nechejte se odzbrojit výjimečnou chutí a okouzlujícím designem našich dortů, zákusků a jiných cukrovinek. Cukrářská výroba Zdeňka Pinkasová z Netřebic Vám vyrobí cukroví dle Vašeho přání.


Dorty, zákusky i bezlepkové cukroví s výbornou chutí
Perfektní svatba či oslava se neobejde bez dokonale chutných zákusků a originálního dortu! Zdeňka Pinkasová je společnost z Netřebic, která se postará o chuťové buňky Vás i Vašich hostů. Naší hlavní činnost je ruční výroba nejrůznějších cukrářských produktů. Na Vaše přání vyrobíme lahodné dorty, zákusky, minizákusky či jiné cukroví, a to včetně bezlepkových výrobků a dia cukrovinek. Vyrábíme dorty pro nejrůznější příležitosti, ať už se jedná o nezapomenutelný svatební dort, atypický dort pro narozeninovou oslavu či zákusky, které budou důležitou dominantou Vaší slavností události. Svým zákazníkům umožňujeme pestrý výběr dortových náplní, ale také možnost zvolit si typ dortu či doplňkové marcipánové růže, postavičky a jiné ozdoby.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY

Cukrářská výroba Netřebice, dětské, narozeninové a svatební dorty, cukroví, minizákusky, DIA dorty

Cukrářská výroba Netřebice, dětské, narozeninové a svatební dorty, cukroví, minizákusky, DIA dorty
Cukrářská výroba Zdeňka Pinkasová z Netřebic pro Vás připraví ty nejchutnější a originální dorty pro oslavy, svatby či výročí, zhotovujeme zákusky, mini zákusky, cukroví i DIA dorty.
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA Cukrářská výroba Netřebice
WEBOVÁ STRÁNKA
Cukrářská výroba Netřebice
www.dortex.cz
Adresa

Adresa

Netřebice 1
Netřebice 288 02

ckac@seznam.cz
+420 732 468 207


Najdete nás také zde:

ARES
captcha