Dorty, zákusky i bezlepkové cukroví s výbornou chutí, ruční cukrářská výroba NetřebiceNechejte se odzbrojit výjimečnou chutí a okouzlujícím designem našich dortů, zákusků a jiných cukrovinek. Cukrářská výroba Zdeňka Pinkasová z Netřebic Vám vyrobí cukroví dle Vašeho přání.

Perfektní svatba či oslava se neobejde bez dokonale chutných zákusků a originálního dortu! Zdeňka Pinkasová je společnost z Netřebic, která se postará o chuťové buňky Vás i Vašich hostů. Naší hlavní činnost je ruční výroba nejrůznějších cukrářských produktů. Na Vaše přání vyrobíme lahodné dorty, zákusky, minizákusky či jiné cukroví, a to včetně bezlepkových výrobků a dia cukrovinek. Vyrábíme dorty pro nejrůznější příležitosti, ať už se jedná o nezapomenutelný svatební dort, atypický dort pro narozeninovou oslavu či zákusky, které budou důležitou dominantou Vaší slavností události. Svým zákazníkům umožňujeme pestrý výběr dortových náplní, ale také možnost zvolit si typ dortu či doplňkové marcipánové růže, postavičky a jiné ozdoby.Zadavatelem microsite je firma 

Cukrářská výroba Zdeňka PinkasováKontaktujte nás prostřednictvím formuláře
captcha

Související microsite
Výroba tradičních i netradičních zákusků a cukrářských výrobků

Pekárna IVANKA s.r.o.

Výroba tradičních i netradičních zákusků a cukrářských výrobků

Na lahodných tradičních i netradičních zákuscích a dalších cukrářských výrobcích si pochutnáte v pekárně Ivanka v Moravském Krumlově na Brněnsku.


Rodinné cukrářství, klasické, svatební i dětské dorty, lahodné zákusky v cukrárně Otovice

Cukrářství Ondřejíčkovi s.r.o.

Rodinné cukrářství, klasické, svatební i dětské dorty, lahodné zákusky v cukrárně Otovice

Příjemné chvíle s chutným zákuskem i hrnkem voňavé kávy prožijete v příjemné rodinné cukrárně v Otovicích. Velký výběr zákusků, dortů, cukroví a dalších výrobků.


Lázeňské trojhránky

Karlovarské oplatky s.r.o.

Lázeňské trojhránky

Tradiční lázeňské trojhránky, oblíbené oplatky lahodné chuti a lákavé vůně pocházející od firmy Karlovarské oplatky s.r.o. si nyní můžete vychutnat s kakaovou, nugátovou nebo čokoládovou náplní.


Výroba a prodej chutného a čerstvého  pečiva a zákusků

Pekárna IVANKA s.r.o.

Výroba a prodej chutného a čerstvého pečiva a zákusků

Pečivo a cukrářské výrobky a zákusky vyrobené podle tradiční receptury v oblasti Brno-venkov najdete v pekárně IVANKA s.r.o.


Karlovarské oplatky

Karlovarské oplatky s.r.o.

Karlovarské oplatky

Karlovarské oplatky od společnosti, jejich lahodná vůně a neopakovatelná chuť, patří k návštěvě Karlových Varů stejně neodmyslitelně, jako ostatní chlouby tohoto města.