Zadavatelem microsite je firma DEKRA CZ a.s. Kurzy, kvalifikace personáluŠkolení řidičů ADR a lodníků ADN pro přepravu nebezpečných věcí - nové i obnovující

Nové i obnovující školení řidičů ADR a lodníků ADN pro přepravu nebezpečných věcí a přípravu na úspěšné získání potřebných osvědčení nabízí společnost DEKRA CZ a.s. sídlící v Praze.Zabývá se Vaše společnost přepravou nebezpečných věcí? Pak musí Vaši řidiči absolvovat povinné školení řidičů ADR a lodníků ADN a získat po složení zkoušek „ADR osvědčení o školení řidiče“ či "Osvědčení o zvláštních znalostech ADN".

Tým profesionálních lektorů společnosti DEKRA CZ a.s. se sídlem v Praze nabízí absolvování kurzů pro nové řidiče i řidiče, kteří potřebují osvědčení prodloužit.

Během školení se účastníci seznámí s platnou legislativou a zásadami bezpečné přepravy nebezpečných věcí. K výuce jsou využívány naše vlastní studijní materiály.

Termíny školení jsou vypisovány v průběhu celého roku na mnoha místech naší republiky, lze je však domluvit také individuálně.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY
>
>