Microsite byla vložena dne:31.10.2018
ID microsite: 135471, počet zhlédnutí:  6
Zadavatelem microsite je firma

OLTRANS DOSTÁL s.r.o.

Kamionová doprava, přeprava kusových a celovozových zásilek

Kamionovou vnitrostátní a zahraniční dopravu v rámci Evropy, Ruska a Turecka, pravidelnou či jednorázovou přepravu kusových a celovozových zásilek zajišťuje OLTRANS DOSTÁL s.r.o.

OLTRANS DOSTÁL s.r.o., kamionová doprava, přeprava kusových a celovozových zásilekOLTRANS DOSTÁL s.r.o., jednorázová a pravidelná doprava v ČR a zahraničíOLTRANS DOSTÁL s.r.o., přeprava zásilek, skladování, logistika

Potřebujete snadno a rychle přepravit zboží? Tak neváhejte a zadejte poptávku naší společnosti OLTRANS DOSTÁL s.r.o., sídlící v Olomoucí, která se specializuje na kamionovou autodopravu. Zákazníkům nabízíme kusovou i celovozovou přepravu zásilek se všemi logistickými a skladovacími službami. Zajišťujeme jednorázovou i pravidelnou dopravní službu v České republice i v zahraničí. Mezinárodní export a import je námi realizován především s Velkou Británií, Francií, Německem, ale i se zbytkem Evropy a také Ruskem a Tureckem. Naše společnost na poli transportních služeb působí více jak 25 let, což je známkou kvality a spolehlivosti.


DALŠÍ MICROSITE FIRMY