Zadavatelem microsite je firma Karlovarské oplatky s.r.o.Lázeňské trojhránky

Tradiční lázeňské trojhránky, oblíbené oplatky lahodné chuti a lákavé vůně pocházející od firmy Karlovarské oplatky s.r.o. si nyní můžete vychutnat s kakaovou, nugátovou nebo čokoládovou náplní.Lázeňské trojhránky, oblíbené oplatky tradiční receptury s lahodnou chutí a lákavou vůní od firmy Karlovarské oplatky s.r.o. jsou vyhledávaným dárkem přivezeným z lázní, svačinkou nebo pohoštěním.

Vychutnejte si Lázeňské trojhránky s neodolatelně lákavou kakaovou náplní, nugátovou nebo čokoládovou příchutí. Vrstvy křupavých oplatek a lahodné náplně typické chuti a vůně Vám jistě zpříjemní celý den.

Vychutnejte si Vaši oblíbenou příchuť originálních oplatek od společnosti Karlovarské oplatky s.r.o., které se prodávají v krásných obalech.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Karlovarské oplatky

Karlovarské oplatky

Karlovarské oplatky od společnosti, jejich lahodná vůně a neopakovatelná chuť, patří k návštěvě Karlových Varů stejně neodmyslitelně, jako ostatní chlouby tohoto města.


Tradiční karlovarské oplatky a trojhránky pocházející z lázeňského města Karlovy Vary

Tradiční karlovarské oplatky a trojhránky pocházející z lázeňského města Karlovy Vary

Nezapomenutelná chuť karlovarských lázeňských oplatek se pyšní dlouhou téměř dvousetletou tradicí. Na lahodných příchutích si přímo v Karlových Varech pochutnávaly ty nejvýznamnější osobnosti.
>
>
>