Zadavatelem microsite je firma Bc engineering s.r.o.Solární elektrárny pro rodinné domy na klíč – projekt, montáž

Fotovoltaické, solární elektrárny pro rodinné domy zajistí na klíč společnosti Bc engineering, specialista na fotovoltaiku. V Bc engineering se postarají o projekt, montáž i potřebné papírování.Uvažujete jakým způsobem ušetřit za energie? Vsaďte na, v dnešní době stále oblíbenější, fotovoltaické, neboli solární elektrárny. Svěřte vypracování projektu a montáž do rukou specialistům ze společnosti Bc engineering, kteří realizují projekty po celé České republice.

S Bc engineering se nemusíte o nic starat. Navrhneme optimální řešení vaší elektrárny, vyřídíme potřebné papírování, zajistíme samotnou instalaci a odbornou elektrikářskou revizi.

S vlastní fotovoltaickou elektrárnou můžete ušetřit až 60 % nákladů na energie, navíc s dotačním programem Nová zelená úsporám ušetříte až 50 % za realizaci.

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Fotovoltaické elektrárny na klíč – projekty, montáž, poradenství

Fotovoltaické elektrárny na klíč – projekty, montáž, poradenství

Realizací fotovoltaických solárních elektráren na klíč se po celé České republice dlouhodobě zabývá společnost Bc engineering s.r.o., která zajistí vše od projektu až po zapojení.


Fotovoltaika a Nová zelená úsporám - poradenství

Fotovoltaika a Nová zelená úsporám - poradenství

Odborné poradenství ohledně fotovoltaiky a výstavby fotovoltaických elektráren poskytuje společnost Bc engineering z Brna, která působí po celé České republice.
>
>