Microsite byla vložena dne:28.10.2018
ID microsite: 135421, počet zhlédnutí:  4
Zadavatelem microsite je firma

ALUWIN s.r.o.

Kvalitní okna, dveře, zimní zahrady z hliníkových profilů

Kvalitní okna, dveře, stěny, příčky, zimní zahrady z hliníkových a dřevohliníkových profilů, sklohliníkové fasády vyrábí a montuje společnosti ALUWIN s.r.o.

ALUWIN s.r.o., Kralupy nad Vltavou, výroba a montář hliníkových oken a dveříALUWIN s.r.o., Kralupy nad Vltavou, celoskleněných programů, příčky, stěnyALUWIN s.r.o., Kralupy nad Vltavou, zimní zahrady z hliníkových a dřevohliníkových profilů

Stavíte či rekonstruujete budovu? Zajisté budete chtít kvalitní okna a dveře. Ty si můžete na zakázku nechat vyrobit od naší společnosti ALUWIN s.r.o., která sídlí v Kralupech nad Vltavou. Jsme spolehlivý výrobci oken, dveří, celoskleněných programů a zimních zahrad z hliníkových a dřevohliníkových profilových systémů ALIPLAST a ALUPROF. Produkujeme střešní, pevná, otvíravá, posuvná, kyvná okna i dveře. V naší nabídce máme i skládací stěny, celoskleněné příčky, koupelnový program či konstrukce zimních zahrad a hliníkových fasád. Sortiment výrobků máme vskutku široký, můžete si vybrat z levnějších řad až po exkluzivní provedení s různými povrchovými úpravami a v široké škále barevných provedení.


DALŠÍ MICROSITE FIRMY