Zadavatelem microsite je firma Dřevovýroba Popp a syn, s.r.o.Výroba dřevěných obalů pro zemědělce

Obalové materiály pro zemědělce naleznete u společnosti Dřevovýroba Popp a syn, s.r.o. ze Znojemska. Vyrábíme kvalitní, pevné dřevěné obaly vhodné pro uskladnění zemědělských plodin.Sháníte vhodné obaly pro uskladnění zemědělských plodin? Pak vyzkoušejte dřevěné obaly od společnosti Dřevovýroba Popp a syn, s.r.o. působící na Znojemsku.

Specializujeme se na výrobu dřevěných a překližkových beden i dřevěných kontejnerů. Na zakázku vyrobíme standardní i atypické dřevěné obaly o libovolných rozměrech, které se hodí pro uskladnění zeleniny, brambor i obilí. Bedny vyrábíme z kvalitního suchého oboustranně hoblovaného dřeva. Prodáváme bedny s pero-drážkou, dvířky na vysypávání i bedny s rámem z tvrdého dřeva.

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Dřevěné bedny na zeleninu – prodej a výroba na zakázku

Dřevěné bedny na zeleninu – prodej a výroba na zakázku

Dřevovýroba POPP a syn s.r.o. ve Znojmě, to jsou kvalitní dřevěné bedny vhodné pro uskladnění brambor, cibule, mrkve a jiné zeleniny. S dřevěnými bednami na zeleninu bude Vaše úroda dlouho čerstvá.


Výroba dřevěných beden na uskladnění obilí a ostatní zrniny na zakázku

Výroba dřevěných beden na uskladnění obilí a ostatní zrniny na zakázku

Kvalitní dřevěné bedny vhodné pro uskladnění obilí a ostatní zrniny vyrábí na zakázku společnost Dřevovýroba POPP a syn s.r.o. Bedny dodáváme nejenom ve Znojmě, ale také po celé České republice.
>
>