Microsite byla vložena dne:24.10.2018
ID microsite: 135397, počet zhlédnutí:  6
Zadavatelem microsite je firma

AGRO A.R.W., s.r.o.

Ekologická zemědělská výroba v BIO kvalitě, prodej sena, jalovic a zástavových býčků

Rostlinnou i živočišnou výrobu s certifikátem BIO naleznete u firmy AGRO A.R.W., s.r.o. ze Staré Červené Vody v Jeseníkách. Ekologické hospodaření pomocí moderní zemědělské techniky.

Ekologická zemědělská výroba v BIO kvalitěProdej sena, jalovic a zástavových býčků, AGRO A.R.W., s.r.o.Prodej a servis zemědělské techniky, Stará Červená Voda

To nejlepší v oblasti zemědělských služeb a v prodeji zemědělských strojů naleznete u společnosti AGRO A.R.W., s.r.o. se sídlem v malé obci Stará Červená Voda na úpatí Jeseníků. Naší hlavní činností je ekologická zemědělská výroba v BIO kvalitě se zaměřením na rostlinnou a živočišnou produkci. Náš hlavní program tvoří prodej sena a balíků BIO senáže, dále travní porosty a osiva a v současné době pastevní chov masného skotu, zejména jalovic a zástavových býčků. Využít můžete i naše další služby, jakými jsou prodej a servis zemědělské techniky, a to včetně GPS modulů a náhradních dílů. Jsme moderní ekologická farma s důrazem na inovaci veškeré zemědělské techniky, kterou neustále obohacujeme o nové a přínosné technologie.


DALŠÍ MICROSITE FIRMY