Zadavatelem microsite je firma MADENYS s.r.o.MADMAX Slimming Belt neoprenový opasek pro spalování tuků, tvarování postavy - eshop

V eshopu firmy MADENYS - Zlínský kraj pořídíte neoprenový opasek pro efektivní spalování tuků a tvarování postavy, Madmax Slimming and Support Belt. Pomáhá i lepšímu držení těla, uleví od bolestí zad.Ať už chcete zvýšit efektivitu spalování tuků při posilování, urychlit tvarování postavy, nebo jen ulevit od bolestí zad, ve všech případech Vám může pomoci neoprenový opasek MADMAX Slimming and Support Belt. Pořídit jej můžete v eshopu firmy MADENYS - Zlínský kraj.

Je to revoluční výrobek. Prodáváme kvalitní opasek z neoprenu, žádnou náhražku, vyroben je z neoprenu tl. 2, 5mm, má jednoduché zapínání na suchý zip a nastavitelnou velikost. Pořídit jej můžete v několika barvách - oblíbené černé, růžové a modré i červené, oranžové, zelené.

Madmax Slimming Belt pomáhá v oblasti tvarování postavy i podpory držení těla. Využít jej tedy můžete při posilovaní a různých sportovních aktivitách, urychlíte tak spalování tuků v problémových partiích.
Při celodenním sezení v práci zase oceníte, že opasek pomáhá udržet správnou polohu zad.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY
>
>