Zadavatelem microsite je firma MVDr. Šárka Keňová Veterinární ambulanceKastrace zvířat - psů, kocourů, koček, malých hlodavců

Veterina MVDr. Šárka Keňová provádí kastrace zvířat - psů, kocourů, samců i samic malých hlodavců. Objednejte se do naší veterinární ambulance Zlín či Otrokovice.Ať už máte doma jako domácího mazlíčka psa, kočku, kocoura nebo nějakého drobného hlodavce, z chovatelských či zdravotních důvodů můžete řešit kastraci. Veterina MVDr. Šárka Keňová provádí kastrace zvířat, především u psů, kocourů, koček i malých hlodavců.

Máme dvě veterinární ambulance - Zlín a Otrokovice.

Kastrace u feny doporučujeme jako prevenci nechtěného zabřeznutí, zánětu dělohy či cukrovky. Pokud se kastrace provede nejpozději před druhým háráním, snižuje se vznik nádorů mléčné žlázy.

Samci psů jsou po kastraci lépe ovladatelní, v období hárání fen jsou klidnější. Kastrací se řeší u psů také různá onemocnění - kryptorchismus, nádory varlat či zvětšení prostaty.

Důvodem kastrace u koček je především zabránit rozmnožování, u kocoura je hlavním důvodem zabránit značkování a omezit rvačky s ostatními kocoury. Kočky a kocouři po kastraci zmenší okruh svých toulek, nevyhledávají kontakt s ostatními jedinci.

Provádíme i kastrace malých hlodavců s cílem zabránit rozmnožování - u morčete, potkana, činčily, osmáka, pískomila apod.

Zahájili jsme prodej kastrovaných morčat. V případě zájmu se informujte v ambulanci.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Veterinář pro Zlínsko - veškerá veterinární péče

Veterinář pro Zlínsko - veškerá veterinární péče

Špičkové služby veterinární péče poskytuje veterinář MVDr. Šárka Keňová v lokalitě Zlínsko - Zlín, Březnice, Provodov, Březůvky, Jaroslavice, Želechovice, Otrokovice.


Eutanazie zvířat - bezbolestné uspání u Vás doma provede veterinář

Eutanazie zvířat - bezbolestné uspání u Vás doma provede veterinář

Veterinární ambulance MVDr. Keňová ve Zlíně i Otrokovicích provádí i eutanazie zvířat. Bezbolestné uspání zvířat provede po domluvě veterinář přímo u Vás doma.


Stříhání psů, koček na veterině  - úprava srsti, drápků zvířat

Stříhání psů, koček na veterině - úprava srsti, drápků zvířat

Veterinární ambulance MVDr. Šárka Keňová se zabývá úpravou srsti zvířat. Provádíme stříhání psů všech plemen i stříhání koček. Domluvte si termín v ambulanci Zlín či Otrokovice.


Veterinární ambulance, veterina, veterinář - vyšetření, očkování, kastrace, čipování zvířat

Veterinární ambulance, veterina, veterinář - vyšetření, očkování, kastrace, čipování zvířat

Potřebná vyšetření, očkování, kastrace i čipování zvířat provádí na Zlínsku veterinář MVDr. Šárka Keňová. V provozu je veterina - veterinární ambulance Zlín a Otrokovice.
>
>