Microsite byla vložena dne:22.10.2018
ID microsite: 135375, počet zhlédnutí:  22

Dětské oddělení v nemocnici Kolín, zdravotní péče o děti a dospívající

Oblastní nemocnice Kolín, a.s., nemocnice Středočeského kraje, dětské oddělení v nemocnici Kolín, profesionální zdravotní péče pro děti, držitel titulu Baby Friendly Hospital.

Oblastní nemocnice Kolín, a.s., dětské oddělení, odborné a praktické ambulanceOblastní nemocnice Kolín, a.s., dětské, držitel titulu Baby Friendly Hospital, lůžoková částDětské oddělení Oblastní nemocnice Kolín, a.s., ambulance, lůžková část, JIP, novorozenecké

Děti bývají občas nemocné, proto je někdy nezbytné vyhledat odbornou pomoc lékaře. Pokud žijete ve středních Čechách, tak Vám tuto službu nabízí naše Oblastní nemocnice Kolín, a.s., nemocnice Středočeského kraje s dětským oddělením. Poskytujeme zdravotní péči pro děti od narození do 19 let. Provozujeme odbornou a praktickou ambulantní část i lůžkovou část, kde zajišťujeme jak praktickou, tak diagnostickou a léčebnou péči o malé a dospívající pacienty. Ordinujeme v odborné ambulanci alergologické, nefrologické, gastroenterologické, endokrinologické, ultrazvukové a v rizikové poradně pro novorozence. Naše oddělení je držitel titulu Baby Friendly Hospital.


DALŠÍ MICROSITE FIRMY
Kvalitní zdravotní péče, pohotovostní služba a vstřícný přístup k pacientům, Kolín

Kvalitní zdravotní péče, pohotovostní služba a vstřícný přístup k ...

Vize kolínské nemocnice se opírá o 3 základní pilíře: kvalitu, vstřícnost a komplexní zdravotní péči. Byli jsme oceněni jako nejlepší nemocnice Středočeského kraje z hlediska spokojenosti pacientů.

Oblastní nemocnice Kolín, a.s., nemocnice Středočeského kraje
Neurologické oddělení s iktovým centrem v Oblastní nemocnici Kolín, profesionální péče

Neurologické oddělení s iktovým centrem v Oblastní nemocnici Kolín, ...

Neurologické oddělení s iktovým centrem v Oblastní nemocnici Kolín a.s. nabízí profesionální léčbu pro pacienty z Kolínska a Kutnohorska, Českobrodska, Nymburska, Čáslavska a Prahy-východ.

Oblastní nemocnice Kolín, a.s., nemocnice Středočeského kraje