Zadavatelem microsite je firma Základní škola J. Gutha-JarkovskéhoZákladní škola Praha 1 s výukou v česko-italských třídách

Základní devítiletá škola J. Gutha-Jarkovského, Praha 1 s výukou italštiny v česko-italských třídách, sportovní a divadelní zájmovými kroužky, výměnné pobyty, družina, jídelna.Chcete, aby Vaše dítě získalo kvalitní základní vzdělání? Tak jej přihlaste na Základní školu Jiřího Gutha-Jarkovského, která se nachází v Praze 1 na ulici Truhlářská. Žákům od 6 let poskytujeme základní devítileté vzdělání s možností studia italštiny. Již od první třídy mohou děti navštěvovat česko-italské třídy. Tito studenti se mohou účastnit výměnných pobytů a poznat tak historii, kulturu a přírodu Itálie. Žáci mají možnost navštěvovat zájmové kroužky sportovní, divadelní, fotografování či s výukou italštiny, francouzštiny či angličtiny. Naše škola provozuje školní družinu a jídelnu, kde si strávníci vybírají chutná jídla z nabídky.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Gymnázium Jiřího Gutha-Jarkovského Praha, maturitní zkouška ze čtyř ...

Gymnázium Jiřího Gutha-Jarkovského Praha, maturitní zkouška ze čtyř ...

Gymnázium Jiřího Gutha-Jarkovského Praha, maturitní zkouška ze čtyř předmětů, výuka francouštiny, němčiny a angličtiny.


Základní škola Praha 1 se zaměřením na výuku cizích jazyků, ...

Základní škola Praha 1 se zaměřením na výuku cizích jazyků, ...

Kvalitní vzdělávání dětí s důrazem na výuku cizích jazyků poskytuje Základní škola J. Gutha-Jarkovského sídlící na Praze 1 Nové Město. Škola pro cizince a bilingvní žáky pocházející z Itálie.