Zadavatelem microsite je firma USIR s.r.o. Bezpečnostní agentura KladnoOstraha objektů, pult centralizované ochrany PCO, detektivní služby

Fyzická ostraha objektů, ochrana majetku, pult centralizované ochrany PCO, detektivní služby, osobní ochrana, dozor poskytuje bezpečnostní agenturu USIR s.r.o.Chcete ochránit svůj majetek a budovy před vniknutím nepovolených osob, poškozením či odcizením? Neváhejte a kontaktujte naši bezpečnostní agenturu USIR s.r.o., sídlící v Kladně. Zajišťujeme komplexní bezpečnostní služby jak pro jednotlivce, tak i větší či menší společnosti. Poskytujeme fyzickou ostrahu objektů domů, staveb, průmyslových areálů, hotelů, dále pak pult centralizované ochrany PCO s elektronickým a kamerovým monitorovacím systémem. Realizujeme i detektivní služby, osobní ochrana a ozbrojený doprovod, bezpečnostní dozor při pořádání kulturních akcí. Působíme na tuzemském trhu i v zahraničí.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Bezpečnostní služby Kladno - ochrana osob, cenin, majetku, nemovitostí

Bezpečnostní služby Kladno - ochrana osob, cenin, majetku, nemovitostí

Ochrana a fyzická ostraha nemovitostí, cenného majetku, strojů, osob, dozor na organizovaných akcích zajišťuje bezpečnostní agentura Usir s.r.o., Kladno.