Žárový nástřik - metalizace Praha – antikorozní a renovační úprava kovových konstrukcí

O antikorozní a renovační úpravu povrchů ocelových konstrukcí a konstrukcí vodních staveb se postará žárový nástřik - metalizace, který odborně provádí firma AQUA S.P.P. se sídlem v Praze.Vliv extrémního prostředí ocelových konstrukcí a vodních staveb klade vysoké nároky na jejich údržbu a péči o jejich povrch. Firma AQUA S.P.P. sídlící v Praze nabízí speciální antikorozní a renovační úpravy těchto povrchů metodou žárového nástřiku – metalizace.

Žárový nástřik – metalizace vytváří nástřikem roztaveného kovu vrstvu odlišných fyzikálních vlastností od původního materiálu. Mezi nejčastěji používané materiály řadíme hliník, zinek, zinacor, barevné kovy, bronz, měď, nikl, mosaz.

Více informací o metodě metalizace – žárového nástřiku žádejte u firmy AQUA S.P.P.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Tryskání suché i mokré, čistící práce, opracování povrchů, Litoměřice

Tryskání suché i mokré, čistící práce, opracování povrchů, Litoměřice

Opracování a čištění povrchů, abrazivní tryskání ocelovou drtí a pískem, bezprašné otryskání vodním proudem vykonává společnost AQUA S.P.P., s.r.o., Litoměřice.


Protikorozní ochrana a speciální nátěry Litoměřice – ochrana v ...

Protikorozní ochrana a speciální nátěry Litoměřice – ochrana v ...

Pracujete se zařízením, které vystavujete velmi těžkému koroznímu prostředí? Pak kontaktujte firmu AQUA S.P.P. s provozovnou v Litoměřicích, specialistu na protikorozní ochranu a speciální nátěry.