Zadavatelem microsite je firma PROSTOR a.s.Údržba zeleně Praha – profesionálně a odborně

K údržbě zeleně na území hlavního města Prahy disponuje společnost PROSTOR a.s. nejen profesionální technikou, ale také odborně připraveným personálem.Společnost PROSTOR a.s. zajistí údržbu zeleně v prostorách administrativních, prodejních, obchodních, státních, školních či průmyslových objektů nebo nemocnic.

Zahradnické práce provádíme celoročně podle aktuálního stavu nebo podle domluvy jak pravidelně nebo jako jednorázové zakázky. Nedílnou součástí údržby zeleně je zakládání záhonů, jejich zalévání, sekání trávy a trávníků včetně odvozu posekané trávy, úpravy záhonů, kácení a prořezávání stromů a keřů, úprava jejich tvaru, výsadba nových stromů a květin a jejich chemické ošetření proti škůdcům.

V případě zájmu o služby údržby zeleně neváhejte kontaktovat společnost PROSTOR a.s.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Vnitřní a venkovní úklidy na území hl. města Prahy – celoročně a pečlivě

Vnitřní a venkovní úklidy na území hl. města Prahy – celoročně a pečlivě

O pravidelný vnitřní i venkovní úklid v letním i zimním období se celém území hl. města Prahy se stará společnost PROSTOR a.s.


Komunální a úklidové služby, údržba zeleně, Praha a okolí

Komunální a úklidové služby, údržba zeleně, Praha a okolí

V oblasti letní i zimní udržby komunikací, úklidu chodníků, sečení trávy, kácení stromů i úklidových prací v domácnosti i veřejných prostorách Vám své služby nabízí společnost PROSTOR a.s.
>
>