Microsite byla vložena dne:11.10.2018
ID microsite: 135268, počet zhlédnutí:  25
Zadavatelem microsite je firma

Golf Mladá Boleslav EG - CENTER s.r.o.

Golfové hřiště v Mladé Boleslavi, 18-ti jamkové, s ubytováním, možnost výuky golfu a pronájmu vybavení

Milovníci golfu, na nic nečekejte a vydejte se na golfové hřiště Golf Mladá Boleslav EG - CENTER s.r.o. K dispozici máme 18 jamek vhodných nejen pro klasický trénink, ale rovněž mistrovská utkání.

Luxusní golfové hřiště v Mladé Boleslavi18-ti jamkové hřiště pro trénink i mistrovská utkání, Golf Mladá Boleslav EG - CENTER s.r.o.Golfové hřiště s ubytováním, možností výuky golfu a pronájmu vybavení

Přemýšlíte, jak smysluplně strávit Váš volný čas?

Golf Mladá Boleslav EG - CENTER s.r.o. je moderní rozsáhlé golfové hřiště v Mladé Boleslavi s téměř 70 hektary zelené plochy. Jedná se o ideální místo nejen pro zkušené golfové hráče, ale také úplné začátečníky, kteří chtějí zakusit něco nového. Naši klienti mohou využít našich kompletních služeb, které v sobě zahrnují pronájem golfového vybavení, výuku golfu zkušenými trenéry i možnost ubytování a stravování se v hotelu Sand Martin, jež se nachází přímo na hřišti tohoto luxusního golfového rezortu. U nás si užijete kvalitní hru na 18-ti jamkovém hřišti, nebo na plně osvětlených cvičných plochách včetně výjimečné devítijamkové akademie.


DALŠÍ MICROSITE FIRMY