Ekologie, posuzování vlivů na životní prostředí, poradenství

Ekologické audity, autorizované posuzování vlivů na životní prostředí EIA a SEA, poradenství v oblasti chemických látek, odpadů, vody zajišťuje Ing. Jaromír Pokoj, okres Blansko.


Pokud zvažujete nějakou výstavbu, činnosti, technologii či koncepci, která může mít vliv na životní prostředí a veřejné zdraví, je zapotřebí dle zákona vyhotovit posouzení vlivu na životní prostředí EIA či SEA. Takový projekt Vám zpracuje autorizovaná osoba v posuzování vlivů na životní prostředí, Ing. Jaromír Pokoj, sídlící v Deštné v okrese Blansko. Zaměřujeme se na kompletní služby v oblasti ekologie a životního prostředí. Zajišťujeme ekologické audity, poradenství v oblasti odpadů, vody, ovzduší a chemických látek, přípravu pro certifikaci EMS ISO 14000, vypracování bezpečnostních listů, školení, zpracování posudku EIA a koncepce SEA.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Bezpečnost práce - zajistíme školení i poradenství

Bezpečnost práce - zajistíme školení i poradenství

Odborná školení a poradenství na poli bezpečnosti práce zajišťuje pro firmy do 25 zaměstnanců společnost Ing. Jaromír Pokoj z Brna.


Ochrana životního prostředí a ekologické poradenství

Ochrana životního prostředí a ekologické poradenství

Poradenství v oblasti ochrany životního prostředí a ekologické poradenství nabízí v Brně a jeho okolí společnost Ing. Jaromír Pokoj
>
>