Zadavatelem microsite je firma RUDOLF LANGER s.r.o.Měření úniku tepla z budov – práce s termokamerou, úspora energií a peněz

Společnost RUDOLF LANGER s.r.o. Vám v Opavě a okolí za pomocí termokamery změří únik tepla a tepelné ztráty z Vašeho domu, aby jste už nemuseli zbytečně platit, za navíc protopené energie.


Chcete aby Vaše bydlení bylo útulné a aby Vám v něm bylo příjemně za každého počasí? Chcete mít v domě teplo, ale přesto nechcete protopit celé jmění?

Pokud jste z Opavy nebo okolí neváhejte se obrátit na společnost RUDOLF LANGER s.r.o., která Vám pomůže nalézt místa s velkými úniky tepla z Vašeho bydlení.
Za pomocí termokamery, která zobrazuje povrchové teploty v barevné škále, nalezneme místa, díky kterým Vám uniká teplo z domu a Vy pak nebudete muset protopit žádnou energii a ani peníze navíc.

Termovizní měření je dnes už téměř nedílnou součástí jakékoliv rekonstrukce nebo realizace nové stavby. Měření je možné provádět bez větších zásahu, a proto si jej může objednat opravdu každý na jakoukoliv budovu a na základě měření se pak rozhodnout pro zateplení.

Obraťte se na nás a my Vám pomůžeme s rozhodnutím, zda zateplit či nikoliv. Vše pak se vším souvisí a úspora energie bude pro Vás znamenat úsporu peněz a zároveň podporu životního prostředí pro nás všechny.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Odborná elektro montáž designových svítidel  pro hotely, restaurace, firmy i domácnosti

Odborná elektro montáž designových svítidel pro hotely, restaurace, firmy i domácnosti

SpolečnostRUDOLF LANGER s.r.o. Vám zajistí odbornou elektro montáž svítidel ve Vašem objektu – ať už se jedná o restauraci, hotel, kancelář či Vaši domácnost. Působíme v okrese Opava a Nový Jičín.


Revize a pravidelné kontroly protipožárních ucpávek (prostupů) v objektech

Revize a pravidelné kontroly protipožárních ucpávek (prostupů) v objektech

Společnost RUDOLF LANGER s.r.o. zajišťuje kontroly provozuschopnosti protipožárních ucpávek v různých objektech v okolí Opavy i Nového Jičína.


Montáže, servis a revize elektronické požární signalizace

Montáže, servis a revize elektronické požární signalizace

Společnost RUDOLF LANGER s.r.o. se zaměřuje na služby v energetice. Provádíme veškeré elektromontáže, servis a revize elektronické požární signalizace v Opavě a okolí.


Prodej plastových rozvaděčů a elektroinstalačních výrobků z plastů

Prodej plastových rozvaděčů a elektroinstalačních výrobků z plastů

Společnost RUDOLF LANGER s.r.o. se zaměřuje na služby v energetice. V naší prodejně v Opavě naleznete plastové rozvaděče a elektroinstalační výrobky z plastu.


Revize elektrického zařízení a ručního nářadí

Revize elektrického zařízení a ručního nářadí

Elektro revize a revize elektrických zařízení a ručního nářadí provádí firma RUDOLF LANGER s.r.o. v Opavě.
>
>