Kompresorové stanice a pneumatické systémy, projekce, dodávka, montáž a servisKompletní projekt kompresorových a dusíkatých stanic Vám zajistí firma PNEUKOM, spol. s r.o. z Ostravy. Vyprojektujeme a dodáme Vám potřebné zařízení na výrobu a využití stlačeného vzduchu.

PNEUKOM, spol. s r.o. je moderní společnost z Ostravy, jejíž hlavní činnost spočívá ve výrobě kompresorových stanic a pneumatických systémů. Poskytujeme kompletní služby, které začínají vždy projekcí, pokračují kompletními návrhy a končí spolehlivým dodáním včetně montáže. Zabýváme se dodávkou nejen větších technologických celků, ale taktéž jednotlivých částí, kdy se primárně jedná o různé druhy kompresorů, dmýchadel, sušiček vzduchu, separátorů na oleje, vodu a další věci. V oboru stlačeného vzduchu jsme naprostí profesionálové, proto Vám kromě základních služeb zajistíme nejen špičkový servis po celou dobu životnosti daného přístroje, ale také ekologickou likvidaci Vašich zařízení a vytvoření návrhu na přístroj nový.Zadavatelem microsite je firma 

PNEUKOM, spol. s r.o.Zakázková strojírenská výroba protihlukových stěn, izolací proti hluku, odhlučnění strojů, panelů a dalších produktů z protihlukových materiálů.
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
captcha

Související microsite
Nerezová odstředivá čerpadla - vertikální, horizontální, ponorná

AQ PUMPY, s.r.o.

Nerezová odstředivá čerpadla - vertikální, horizontální, ponorná

Nerezová odstředivá čerpadla jsou vhodná nejen pro dodávku vody, úpravu nebo zavlažování - pokud si chcete tato čerpadla pořídit, pak si ve firmě AQ PUMPY vyberete vertikální, horizontální i ponorná.


Ponorné čerpadlo 4 SKM 100 pro čerpání čisté vody, zavlažování - akční nabídka

CZ PUMPY - čerpací technika s.r.o.

Ponorné čerpadlo 4 SKM 100 pro čerpání čisté vody, zavlažování - akční nabídka

Ostravská společnost CZ PUMPY - čerpací technika s.r.o. má pro Vás v akční nabídce ponorné čerpadlo 4 SKM 100 pro vrty i studny k čerpání čisté vody do domácností a zavlažování dešťovou vodou.


Akce ponorná, kalová čerpadla Opava

KRES spol. s r.o. Opava opravy elektromotorů a čerpadel

Akce ponorná, kalová čerpadla Opava

Navštivte prodejnu firmy KRES spol. s r.o. v Krnově nebo Opavě, kde prodáváme za akční ceny čerpadla: - kalová čerpadla BF - TH vysokotlaká čerpadla - zkoušečky - ponorná čerpadla spláškových vod s řezákem - čerpací jímky MGP - inteligentní ochrana ponorného motoru - ponorná čerpadla do vrtaných studní - automatické kompaktní vodárny TQ - čerpadla POND - ponorná čerpadla odpadních a dešťových vod - drenážní čerpadla AL - kalová čerpadla - na vodu s pískem - na čerpání mírně znečištěných drenážních vod kalové čerpadlo IG.


Úpravy a rozvody stlačeného vzduchu - instalace, dodávka a zprovoznění

OSPOL TECH s.r.o. Elektrocentrály a kompresory Ostrava

Úpravy a rozvody stlačeného vzduchu - instalace, dodávka a zprovoznění

Specializovaná firma OSPOL TECH Vám zajistí realizaci zakázek, servis a opravy technologických zařízení na regulaci a distribuci stlačeného vzduchu v okolí Opavy i Ostravy.


Novinka ruční stříkací technika Graco Ultra Liberec

Media CZ s.r.o.

Novinka ruční stříkací technika Graco Ultra Liberec

Naše firma působí po celé ČR a SR v oblasti dodávek technologií pro povrchové úpravy a lepení, více jak 127 půjčoven se stříkací technikou - Media CZ s.r.o. Liberec