Microsite byla vložena dne:09.10.2018
ID microsite: 133232, počet zhlédnutí:  14
Zadavatelem microsite je firma

Koritensky a.s.

Autodoprava a spedice, přeprava nákladu, Velká Británie a Benelux

Autodoprava a spedice, specializace na Velkou Británii a Benelux, přeprava celovozových i částečných nákladů, nebezpečného zboží realizuje společnost Koritensky a.s.

Koritensky a.s., Prachatice, autodoprava, spedice, přeprava celovozových i částečných nákladůKoritensky a.s., Prachatice, import a export Benelux, Velá BritánieKoritensky a.s., Prachatice, přeprava nákladů do zahraničí, transport chladícími návěsy, nebezpečného zboží

Potřebujete rychle a bez starostí přepravit větší i menší náklad z či do zahraničí? S tím Vám bude nápomocná naše kamionová a spediční společnost Koritensky a.s., sídlící v Prachaticích. Již řadu let se specializujeme na nákladní mezinárodní dopravu především se zeměmi Beneluxu a Velké Británie. Dle požadavků zákazníka jsme schopni zajistit import a export s Francií, Německem či Itálií. Realizujeme autodopravu celovozových i částečných nákladů téměř 90 vozy, které jsou opatřeny zařízením GPS pro sledování a bezpečnost zásilek. Poskytujeme i transport chladícími návěsy, nebezpečného zboží neboli ADR přepravu.


DALŠÍ MICROSITE FIRMY