Zadavatelem microsite je firma TERRACOTTEM CZ s.r.o.Půdní kondicionér pro sázení stromů a keřů a zlepšení jejich aklimatizace po zasazení

Speciálně vyvinutý půdní kondicionér pro sázení stromů a keřů, který zajistí jejich lepší růst a aklimatizaci na místě výsadby – to je půdní kondicionér TerraCottem Arbor od firmy Terracottem s.r.o.Nejnovější půdní kondicionér od společnosti TerraCottem s.r.o. byl speciálně vyvinut pro sázení stromů a keřů. Unikátní složení tohoto půdního kondicionéru zajistí, aby se stromy a keře časně aklimatizovaly na místě jejich výsadby a zároveń podporuje růst kořenů a samotných rostlin.

Tento speciálně vyvinutý půdní kondicionér, který je aplikován pouze jednou, a to při sázení stromů a keřů, zároveň snižuje náklady související s přesazováním rostlin. Jaké další výhody půdní kondicionér TerraCottem Arbor přináší?
- zdravější rostliny a vyšší výnosy
- zvýšená míra přežití
- téměř 50% úspora vody
- růst rostlin i v neúrodných půdách
- silnější vývoj kořenů
- rovnoměrné a rychlejší založení rostlin
- vyšší míra odolnosti nemocem a stresu ze sucha

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Půdní kondicionér TerraCottem - výživa pro zlepšení růstu rostlin

Půdní kondicionér TerraCottem - výživa pro zlepšení růstu rostlin

Půdní kondicionér TerraCottem jako účinný prostředek pro optimální růst a výživu rostlin lze použít při výsadbě stromů či keřů, květinových záhonů i při zalesňování.
>
>