Zadavatelem microsite je firma JSW Bohemia s.r.o.Moderní, luxusní, designové zábradlí – prodej, dodávka, montáž

Prodejem, dodávkami a montáží hliníkového i skleněného stavebnicového zábradlí se zabývá společnost JSW Bohemia s.r.o. z Jihlavy. Vyberte si zábradlí podle svého vkusu – moderní, luxusní či designové.Stavíte či rekonstruujete dům? Vyměňte také své staré zábradlí, vždyť celkový dojem z domova dotváří právě detaily. Široký sortiment venkovního i interiérového hliníkového a skleněného stavebnicového zábradlí naleznete u společnosti JSW Bohemia s.r.o., která působí po celé České republice.

Naše zábradlí vyniká skvělými vlastnostmi, je vyráběné z vysoce kvalitní hliníkové slitiny, je lehoučké, bezúdržbové, odolné vůči vlivům počasí, teplotně stabilní a skvěle vypadá. Navíc, ho dokáže sestavit každý domácí kutil.

Protože víme, že každý člověk je individuální, můžete podle svého vkusu vybírat z klasických, moderních, luxusních i designových kousků.

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Modulární hliníková zábradlí pro balkony, terasy i schodiště

Modulární hliníková zábradlí pro balkony, terasy i schodiště

Dodávku a montáž kvalitního modulárního hliníkového zábradlí vhodného pro balkony, terasy i schodiště pro Vás po celé České republice zajistí společnost JSW Bohemia s.r.o.


Kvalitní kovové nerezové zábradlí pro balkony, schodiště, lodžie a terasy

Kvalitní kovové nerezové zábradlí pro balkony, schodiště, lodžie a terasy

Kovové nerezové zábradlí vhodné pro balkony, schodiště, lodžie i terasy, které vyniká svou prvotřídní kvalitou vyrábí a po celé České republice dodává společnost JSW Bohemia s.r.o.
>
>