Microsite byla vložena dne:06.10.2018
ID microsite: 133207, počet zhlédnutí:  20
Zadavatelem microsite je firma

RAD Mill s.r.o.

Strojírenská výroba, zakázkové kovoobrábění, CNC obrábění, soustružení, vrtání, frézování

Kovovýrobu i kovoobrábění dle Vašich specifických požadavků Vám zajistí RAD Mill s.r.o. z obce Lično – Radostovice. Kompletní služby v oblasti CNC obrábění, frézování i soustružení.

Kvalitní strojírenská výroba na míruZakázkové kovoobrábění, CNC obráběníSoustružení, vrtání, frézování, RAD Mill s.r.o.

Řezání, broušení, vrtání a další strojírenskou výrobu na míru Vašim potřebám Vám poskytne společnost s bohatými zkušenostmi v oboru CNC obrábění, RAD Mill s.r.o. z obce Lično – Radostovice v okresu Rychnov nad Kněžnou. Pro naše zákazníky provádíme zakázkovou kovovýrobu a kovoobrábění, přičemž se specializujeme na frézování a soustružení nejrůznějších barevných kovů, oceli, nerezu, hliníku a dalších materiálů. Veškeré práce zajišťují naši zkušení zaměstnanci, a to na moderních CNC strojích, soustruzích a vrtačkách z kvalitních materiálů a za přísně dodržovaných pracovních postupů. V konečném stádiu naše výrobky procházejí přísnou výstupní kontrolou.


DALŠÍ MICROSITE FIRMY
Zakázkové kovoobrábění, kovovýroba, CNC obrábění, frézování Rychnov nad Kněžnou

Zakázkové kovoobrábění, kovovýroba, CNC obrábění, frézování Rychnov nad ...

Zakázkové obrábění kovů, kovovýrobu, CNC frézování, soustružení, vrtání či broušení Vám poskytne společnost RAD Mill s.r.o. se sídlem v okrese Rychnov nad Kněžnou.

RAD Mill s.r.o.