Zadavatelem microsite je firma RAD Mill s.r.o.Strojírenská výroba, zakázkové kovoobrábění, CNC obrábění, soustružení, vrtání, frézování

Kovovýrobu i kovoobrábění dle Vašich specifických požadavků Vám zajistí RAD Mill s.r.o. z obce Lično – Radostovice. Kompletní služby v oblasti CNC obrábění, frézování i soustružení.Řezání, broušení, vrtání a další strojírenskou výrobu na míru Vašim potřebám Vám poskytne společnost s bohatými zkušenostmi v oboru CNC obrábění, RAD Mill s.r.o. z obce Lično – Radostovice v okresu Rychnov nad Kněžnou. Pro naše zákazníky provádíme zakázkovou kovovýrobu a kovoobrábění, přičemž se specializujeme na frézování a soustružení nejrůznějších barevných kovů, oceli, nerezu, hliníku a dalších materiálů. Veškeré práce zajišťují naši zkušení zaměstnanci, a to na moderních CNC strojích, soustruzích a vrtačkách z kvalitních materiálů a za přísně dodržovaných pracovních postupů. V konečném stádiu naše výrobky procházejí přísnou výstupní kontrolou.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Zakázkové kovoobrábění, kovovýroba, CNC obrábění, frézování Rychnov nad ...

Zakázkové kovoobrábění, kovovýroba, CNC obrábění, frézování Rychnov nad ...

Zakázkové obrábění kovů, kovovýrobu, CNC frézování, soustružení, vrtání či broušení Vám poskytne společnost RAD Mill s.r.o. se sídlem v okrese Rychnov nad Kněžnou.