Microsite byla vložena dne:06.10.2018
ID microsite: 133205, počet zhlédnutí:  13
Zadavatelem microsite je firma

HOBES, spol. s r. o.

Strojírenská výroba, nástrojárna, galvanovna, výlisky pro automobilový průmysl

Kvalitní zámky do dveří či díly pro autoprůmysl Vám zajistí strojírenská firma HOBES, spol. s r. o. z Horního Benešova. Jsme tradiční společnost s velkým technologickým zázemím a zkušenostmi.

Strojírenská výroba s bohatými zkušenostmiModerně vybavená nástrojárna i galvanovna, HOBES, spol. s r. o.Výlisky pro automobilový průmysl, Horní Benešov

HOBES, spol. s r. o. je strojírenská společnost s více jak 60letou tradicí, která se aktivně zabývá výrobou zadlabavacích zámků u dveří, které dodáváme nejen do ČR, ale z velké části i na zahraniční trh. Naše strojírenská výroba vychází z naší moderně vybavené nástrojárny a galvanovny, kde se specializujeme především na výrobu zámků různých typů a výlisky pro automobilový průmysl. Pro naše zákazníky zajišťujeme výrobu nástrojů a konstrukcí, provádíme zinkování železa, jež slouží jako ochrana proti korozi, a v neposlední řadě vyrábíme ocelové dveře včetně zárubní. Další směřování naší firmy je v podobě investic do našeho technologického zázemí, informatiky a snaha rozšířit podíl našich zahraničních obchodů.

HOBES, spol. s r. o. z Horního Benešova, zadlabavací zámky s dlouholetou tradicí.


DALŠÍ MICROSITE FIRMY