Zadavatelem microsite je firma Pohřební služba MISERICORDIA s.r.o.Pohřební služba s profesionálním a lidským přístupem, převozy zesnulých, kremace, pohřeb do země

Důstojné rozloučení s Vaším zesnulým, ať už v kapli či v krematoriu, Vám zajistí společnost Pohřební služba MISERICORDIA s.r.o. z Olomouce. Veškeré formality a náležitosti vyřídíme za Vás.Hledáte spolehlivou a citlivou pohřební službu z Olomouckého kraje?

Zajistíme Vašemu zesnulému důstojnou poslední cestu, přičemž zařídíme vše počínaje dopravou přes poslední rozloučení až po smuteční výzdobu. Společnost Pohřební služba MISERICORDIA s.r.o. z Olomouce Vám poskytne všechny pohřební služby, převoz zesnulého do ČR i do zahraničí, kremaci, pohřeb do země, ale také hudební doprovod či rozloučení v kapli na místním hřbitově. Pro naše pozůstalé máme k dispozici široký výběr rakví, ozdobných schránek i svítilen. Snažíme se vždy o maximální profesionální a lidský přístup k blízkým zemřelého, kterým pomůžeme vyřídit veškeré formality a náležitosti.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY
>
>