Microsite byla vložena dne:03.10.2018
ID microsite: 133183, počet zhlédnutí:  11
Zadavatelem microsite je firma

CHVALIS s.r.o.

Hydraulické agregáty a systémy, projekce, výroba, montáž, servis

Hydraulické agregáty a systémy, mazací, filtrační a chladící jednotky pro průmyslové a mobilní aplikace, projekce, výroba, servis realizuje CHVALIS s.r.o., okres Litoměřice.

CHVALIS s.r.o., okres Litoměřice, výroba hydraulických agregátů a systémůCHVALIS s.r.o., projekce, výroba, servis hydraulické agregáty a systémy, mazací, filtrační a chladící jednotkyCHVALIS s.r.o., okres Litoměřice, hydraulické válce, ventilové bloky, hydraulicé systémy pro stroje, lisy, papírny

Potřebujete nový hydraulický systém do Vaší výroby? Tak neváhejte a kontaktujte naši společnost CHVALIS s.r.o., sídlící v obci Hoštka v okrese Litoměřice. Specializujeme se na výrobu hydraulických agregátů a systémů na zakázku či sériovou výrobu. Provádíme 3D návrh, projekci, modely, výrobu, dodávku, montáž, servis a veškeré opravy všech našich produktů. V našich výrobních halách produkujeme hydraulické agregáty, systémy pro obráběcí stroje, montážní stanice, manipulační systémy, malé lisy, papírny, slévárny. Dále pak mazací, filtrační a chladící jednotky pro převodovky a stroje, hydraulické válce, ventilové bloky pro průmyslovou i mobilní aplikaci.


DALŠÍ MICROSITE FIRMY
Hydraulické systémy
Montáž, Opravy a servis, Velkoobchod, Výroba