Zadavatelem microsite je firma Město BřeclavNavštivte Břeclav, město s mnoha pamětihodnostmi, zámkem s vyhlídkovou věží, synagogou, muzeem

Poznejte jižní Moravu v její plné kráse a vydejte se do Břeclavi, města, jehož nedílnou součástí jsou nejen cyklostezky, památky UNESCO a víno, ale především spousta tradičních folklórních akcí.Jste-li milovníci dobrého vína spojeného s vyjížďkami na kole či obdivovatel historických pamětihodností a archeologických nalezišť, pak by Vaším očím nemělo uniknout město Břeclav, jež leží na samotném cípu jižní Moravy.

Pro většinu návštěvníků je Břeclav skutečná perla mezi městy, protože se zde snoubila historie, sport a lidový folklor, na který jsou místní obyvatelé právem hrdí. Jménem našeho města jsme připraveni Vám poskytnout prvotřídní služby v podobně bohaté nabídky aktivit, ale také dobrého jídla a komfortního ubytování. Šlápněte do pedálů a poznejte okolní zámek s vyhlídkovou věží, synagogu, muzeum, nebo ochutnejte místní vína, která uzrála na okolo se rozprostírajících vinohradech.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Břeclav, turistická a rekreační oblast, cyklostezky, kultura a dobré víno

Břeclav, turistická a rekreační oblast, cyklostezky, kultura a dobré víno

Město Břeclav, turistická a rekreační oblast jižní Moravy, cyklostezky, historické památky, zámek, přírodní zajímavosti, kultura, folklor a dobré víno.
>
>