Zadavatelem microsite je firma Město BřeclavNavštivte Břeclav, město s mnoha pamětihodnostmi, zámkem s vyhlídkovou věží, synagogou, muzeem

Poznejte jižní Moravu v její plné kráse a vydejte se do Břeclavi, města, jehož nedílnou součástí jsou nejen cyklostezky, památky UNESCO a víno, ale především spousta tradičních folklórních akcí.Jste-li milovníci dobrého vína spojeného s vyjížďkami na kole či obdivovatel historických pamětihodností a archeologických nalezišť, pak by Vaším očím nemělo uniknout město Břeclav, jež leží na samotném cípu jižní Moravy.

Pro většinu návštěvníků je Břeclav skutečná perla mezi městy, protože se zde snoubila historie, sport a lidový folklor, na který jsou místní obyvatelé právem hrdí. Jménem našeho města jsme připraveni Vám poskytnout prvotřídní služby v podobně bohaté nabídky aktivit, ale také dobrého jídla a komfortního ubytování. Šlápněte do pedálů a poznejte okolní zámek s vyhlídkovou věží, synagogu, muzeum, nebo ochutnejte místní vína, která uzrála na okolo se rozprostírajících vinohradech.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Novogotický Kostel Navštívení Panny Marie, zajímavý architektonický ...

Novogotický Kostel Navštívení Panny Marie, zajímavý architektonický ...

Novogotický farní chrám, vinařské stezky a mnohem víc nabízí návštěvníkům město Břeclav v Jihomoravském kraji. V našem městě zažijete tu pravou jižní Moravu se vším, co k ní patří.


Břeclav, turistická a rekreační oblast, cyklostezky, kultura a dobré ...

Břeclav, turistická a rekreační oblast, cyklostezky, kultura a dobré ...

Město Břeclav, turistická a rekreační oblast jižní Moravy, cyklostezky, historické památky, zámek, přírodní zajímavosti, kultura, folklor a dobré víno.