Microsite byla vložena dne:01.10.2018
ID microsite: 133152, počet zhlédnutí:  25
Zadavatelem microsite je firma

Veramedica s.r.o.

Korektivní a estetická dermatologie, dermatochirurgie, ošetření pleti

Korektivně dermatologická ordinace, estetická dermatologie a dermatochirurgie, ošetření laserem, implantáty, odstranění vrásek a akné provádí Veramedica s.r.o., Praha 1.

Veramedica s.r.o., Praha 1, korektivní a estetická dermatologie, dermatochirurgieVeramedica s.r.o., Praha 1, plazmoterapie, implantáty, botulotoxinVeramedica s.r.o., Praha, Ošetření pleti, odstanění vrásek, akné, pigmentů

Chcete být krásná? Snad všechny ženy v každém věku se chtějí líbit. Někdy je dobré vyhledat odborníka, který Vám k tomu dopomůže. Proto navštivte naši dermatologickou ordinaci Veramedica s.r.o., která se nachází v Praze 1 - Nové Město. Našim zaměřením je korektivní a estetická dermatologie, kožní chirurgie, kosmetologie, pleťová terapie. Provádíme nejrůznější ošetření pleti a kůže například laserem, plazmoterapií, kožními implantáty, botulotoxinem, mezoterapie vlasů, mikrojehličkováním či biorevitalizací. Napomáháme pacientům odstranit vrásky, žilky, kruhy a propadliny pod očima, odstáté uši, pigmentové skvrny a akné.


DALŠÍ MICROSITE FIRMY