Microsite byla vložena dne:01.10.2018
ID microsite: 133151, počet zhlédnutí:  79

Veterinární klinika Kolín, interna, chirurgie, RTG, EKG, zubní ultrazvuk

Zvěrolékař, interna, chirurgie, kardiologické, dermatologické vyšetření, RTG, EKG, zubní ultrazvuk zajišťuje A.A.R. Veterinární klinika Petr Pohořalý MVDr., Kolín.

A.A.R. Veterinární klinika Petr Pohořalý MVDr., Kolín, ošetření a léčba malých a velkých zvířatA.A.R. Veterinární klinika, Kolín, kardiologie, interna, chirurgie, RTG, EKG, zubní ultrazvukPetr Pohořalý MVDr., Kolín, veterina, salon, chirurgické zákrok

Máte doma zvířecího mazlíčka? I tito tvorové potřebují vyšetření zdravotního stavu, ošetření zranění či léčbu nemocí. V této záležitosti se obraťte na A.A.R. Veterinární kliniku MVDr. Petra Pohořalého, kterou najdete v Kolíně. Zajišťujeme kvalitní a profesionální zvěrolékařskou péči o velká a malá zvířata. Realizujeme kardiologické, dermatologické, interní a gynekologická vyšetření, chirurgické zákroky, rentgen, SONO, EKG, SKIA, vyšetření moči, sterilizaci, čištění zubním ultrazvukem, rehabilitaci a fyzioterapii. O Vaše zvířátka se postaráme v našem veterinárním salonu, kde provádíme stříhání psů, koupele, prodej kosmetiky.


DALŠÍ MICROSITE FIRMY