Microsite byla vložena dne:30.09.2018
ID microsite: 133138, počet zhlédnutí:  13
Zadavatelem microsite je firma

Ing. Jindřich Uherík

Stavební firma, realizace staveb, novostavby, stavební rekonstrukce

Komplexní realizace staveb na klíč, novostavby, stavební rekonstrukce interiéru a exteriéru budov, projekce, instalace a zemní práce realizuje stavební firma Ing. Jindřich Uherík.

Stavební firma Ing. Jindřich Uherík, výstavba domů, zemní a zednické práceStavební firma Ing. Jindřich Uherík, okres Frýdek-Místek, rekonstrukce interiéru a exteriéru budovStavební firma Ing. Jindřich Uherík, zemní a zednické práce, instalace, základy, realizace staveb

Potřebujete nové bydlení? Toužíte po rodinném domě dle Vašich představ? Neváhejte a kontaktujte naši stavební společnost Ing. Jindřich Uherík, sídlící v obci Fryčovice v okrese Frýdek-Místek. Zaměřujeme se na výstavbu budov pro bydlení. Současně provádíme veškeré rekonstrukce interiéru i exteriéru objektů. Zajišťujeme vše od návrhu, projektu, zaměření stavby po celkovou realizaci a terénní úpravu okolí. Realizujeme zemní a zednické práce, instalace vody, topení i elektro, demolice, obkladačskou, truhlářskou, podlahářskou a malířskou činnost. Poskytujeme komplexní služby ve stavebnictví na klíč.


DALŠÍ MICROSITE FIRMY