Zadavatelem microsite je firma STREKON A-Z, s.r.o.Vazníkové střešní konstrukce pro zastřešení budov

Střešní konstrukce, dřevěné příhradové vazníky se styčníkovými deskami pro zastřešení domů i průmyslových objektů realizuje společnost STREKON A-Z, s.r.o., Brno – venkov.Potřebujete rychle a levně zastřešit dům, průmyslový i zemědělský objekt, sportovní halu, školu či jinou budovu? Pokud se jedná o stavbu s rozpětím do 25 m, bude nejlepším řešením vazníková střešní konstrukce od společnosti STREKON A-Z, s.r.o., sídlící v Pohořelicích v okrese Brno – venkov. Specializujeme se na realizaci dřevěných příhradových vazníků se styčníkovými deskami, které mohou být použity na střechy sedlové, stanové, pultové či hambálkové. Tento typ konstrukcí je oblíben pro jednoduchou montáž, rychlou instalaci, nízkou cenu a hmotnost, tvarovou variabilitu. Provádíme také návrh, který je podložen statickými výpočty.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Profesionální tesařské práce, vazníkové střechy - 3D návrh, vizualizace ...

Profesionální tesařské práce, vazníkové střechy - 3D návrh, vizualizace ...

Firma STREKON A-Z, s.r.o. provádí zpracování 3D návrhu, vizualizace a konstrukce vazníkových střech. Profesionální tesařské práce zajišťujeme pro Brno-venkov a okolí.


Tesařské práce, výroba dřevěných konstrukcí, krovů, vazníků

Tesařské práce, výroba dřevěných konstrukcí, krovů, vazníků

Tesařské práce, realizace střech, výrobu dřevěných konstrukcí, krovů, vazníků, pergol, altánů zajistí společnost STREKON A-Z, s.r.o. se sídlem v Pohořelicích u Brna.