Zadavatelem microsite je firma E-motobrno.czJedinečné italské superbiky s elektrickým pohonem ENERGICA

Skvělé a jedinečné italské superbiky s elektrickým pohonem od značky ENERGICA najdete u E-moto Brno. Vychutnejte si svou jízdu a zároveň šetřete životní prostředí díky elektrickým motocyklům.Uvažujete o koupi elektrobiku? Zaujaly Vás italské superbiky s elektrickým pohonem značky ENERGICA? Pak navštivte e-moto Brno, prodejce elektrických motocyklů.

Užívejte si jízdu s motocykly ENERGICA. O skvělé zážitky se Vám postará nejenom výkon motocyklu. Díky chybějící převodovce si vychutnejte akceleraci, projíždění zatáček i brždění na maximum.

Motocykly ENERGICA vynikají svým integrovaným palubním stejnosměrným rychlonabíjecím systémem CCS. Lze je dobíjet doma i v nabíjecích stanicích pomocí kabelů i bezdrátově, prostřednictvím Bluetooth. Za cca 20 minut se motocykl dobije na dojezd 120 km.

Ať již zvolíte model Ego, Eva, Esseesse 9 či Esseesse 9 speciál, jistě budete spokojeni.

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat nebo navštivte naše webové stránky.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Elektromotocykly vhodné do města – Super SOCO

Elektromotocykly vhodné do města – Super SOCO

Elektromotocykly super SOCO, e-moto vhodné nejenom do města. Široký výběr elektrických motocyklů naleznete na pobočce firmy AUTONOVA BRNO s.r.o.


Jedinečné superbiky ENERGICA – elektro cafe racer, nakedbike

Jedinečné superbiky ENERGICA – elektro cafe racer, nakedbike

Zcela unikátní elektrické superbiky ENERGICA naleznete u prodejce AUTONOVA BRNO s.r.o. a na www.e-motobrno.cz. ENERGICA, to je skvělá kvalita a jedinečný design motocyklů nakedbike, cafe racer.