Zadavatelem microsite je firma Anglo-americká vysoká škola, z.ú.Bakalářské a magisterské vysokoškolské studium v anglickém jazyce

Anglo-americká vysoká škola, z.ú. v Praze nabízí všem uchazečům možnost studia zajímavých bakalářských a magisterských oborů v anglickém jazyce.Nabídka studia Anglo-americké vysoké školy, z.ú. v Praze zahrnuje zajímavé obory humanitních a společenských věd, mezinárodních vztahů a diplomacie nebo žurnalistiky. Studium v anglickém jazyce je vedeno formou vzdělání typickou pro britské nebo americké školství.

Anglo-americká vysoká škola, z.ú. nabízí možnost bakalářského a magisterského studia či pokračování v MBA programu. Škola disponuje moderním vybavením, počítačovou učebnou, výtvarným studiem a knihovnou.

Nastartujte svou budoucí úspěšnou kariéru bakalářským nebo magisterským studiem na naší škole. Pokud máte zájem, neváhejte se na nás obrátit s dotazy nebo se přijít osobně podívat na den otevřených dveří.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Soukromá Anglo-americká vysoká škola, vysokoškolské vzdělávání, Praha

Soukromá Anglo-americká vysoká škola, vysokoškolské vzdělávání, Praha

Vysokoškolské vzdělání je v dnešní době běžnou záležitostí. Abyste se od ostatních odlišili, ale nemuseli jezdit studovat do zahraničí, kontaktujte naši anglo-americkou školu.