Zadavatelem microsite je firma Měšťanský pivovar Havlíčkův Brod a.s.Havlíčkobrodský pivovar, výroba piva REBEL s označením České pivo

Výroba piva REBEL s ochranným označením České pivo, světlé, tmavé, speciální, nefiltrované pivo vaří Měšťanský pivovar Havlíčkův Brod a.s., zajištění exkurzí.Máte rádi klasické české pivo a zajímáte se i o jeho výrobu? Tak ochutnejte piva REBEL, které vyrábí Měšťanský pivovar Havlíčkův Brod a.s. Tradiční hořký nápoj vaříme v Havlíčkobrodském pivovaru již od roku 1834. Bohaté zkušenosti uplatňujeme při výrobě piva světlého, tmavého, řezaného, výčepního, ležáku, svrchně kvašeného, nefiltrovaného, speciálního či nealkoholického i ochuceného. Pokud se chcete dozvědět více informací o výrobě piva a prohlédnout si i náš pivovar tak nás navštivte a my Vás v rámci exkurze provedeme. Naše piva nesou ochrannou známku zeměpisného označení České pivo a Vysočina regionální produkt.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Pivovar, výroba piva REBEL, pivo světlé, řezané, černé, speciál

Pivovar, výroba piva REBEL, pivo světlé, řezané, černé, speciál

Měšťanský pivovar Havlíčkův Brod a.s. vyrábí a prodává piva světlá, tmavá, řezaná, speciál, ležák, nefiltrovaná, nealkoholická a s příchutí vše pod značkou REBEL.
>
>