1.Evropské školící a aplikační centrum META<>CRILL® - odborné kurzy

1.Evropské školící a aplikační centrum META<>CRILL® a tým odborníků v oblasti estetické medicíny naleznete pouze na klinice Aurum Clinic, s.r.o. v Praze.Klinika Aurum Clinic, s.r.o. sídlící v Praze je díky svým vysoce kvalitním službám v oblasti plastické chirurgie a estetické medicíny také 1.Evropským školícím a aplikačním centrem META<>CRILL®. Jsme jediným držitelem licence španělské společnosti, která je exkluzivním celoevropským distributorem látky Meta<>Crill®, nevstřebatelného materiálu využívaného k výplním a k odstranění estetických vad s trvalým efektem.

V rámci kurzů v našem 1.Evropském školícím a aplikačním centru META<>CRILL® na klinice Aurum Clinic získají vyškolení lékaři potřebné informace o využívání tohoto injekčně biokompatibilního materiálu a diplom, který je opravňuje k odborné aplikaci.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Klinika estetické a plastické chirurgie, vyhlazení vrásek, zvětšování prsou

Klinika estetické a plastické chirurgie, vyhlazení vrásek, zvětšování prsou

Klinika estetické a plastické chirurgie Aurum Clinic, s.r.o., poskytuje svým klientů vyhlazení vrásek, odstranění ochablé kůže, zvětšení a korekci prsou, opravu jizev či odstranění celulitidy.
>
>