Zadavatelem microsite je firma Stavební výtahy.cz s.r.o.Půjčovna stavebních výtahů a shozů GEDA Praha – včetně dopravy a montáže

Stavíte, opravujete, přestavujete? Potřebujete stavební výtah nebo shoz na suť? Společnost Stavební výtahy.cz, s.r.o. se sídlem v Praze provozuje půjčovnu shozů na suť i stavebních výtahů GEDA.Potřebujete zajistit pro Vaši stavbu nebo přestavbu stavební výtah nebo shoz na suť? Společnost Stavební výtahy.cz, s.r.o. se sídlem v Praze provozuje půjčovnu tohoto stavebního vybavení a to včetně služeb jako je doprava na místo a montáž i demontáž.

Stavební výtahy svislé, šikmé či na sypký materiál a shozy na suť je možné zapůjčit na dobu již od jednoho dne po dlouhodobější časový úsek. Pro vytvoření cenové nabídky zapůjčení stavebního výtahu nebo shozu kontaktujte půjčovnu společnosti Stavební výtahy.cz, s.r.o.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Stavební výtahy nákladní, osobní, shozy na suť, pronájem, prodej Praha

Stavební výtahy nákladní, osobní, shozy na suť, pronájem, prodej Praha

Stavební výtahy nákladní, osobní, shozy na suť, půjčovna, pronájem, prodej pro Vás zajistí společnost Stavební výtahy.cz, s.r.o., se sídlem v Praze 9 – Letňany.
>
>