Zadavatelem microsite je firma Ing. Luboš Orálek - pronájem prostor SokolovPronájem nebytových prostor Sokolov

Podnikáte v Sokolově? Společnost Ing. Luboš Orálek nabízí pronájem nebytových prostor určených pro podnikání v lukrativní lokalitě v blízkosti řeky Olše v domě po celkové rekonstrukci.


Sháníte v Sokolově volné nebytové prostory k pronájmu? Společnost Ing. Luboš Orálek nabízí nebytové prostory a obchody k podnikání v blízkosti řeky Olše v dobře dostupné lokalitě města Sokolova.

Nebytové prostory k pronájmu lze využívat jako kanceláře, menší sklady, obchody s výlohou na pěší zónu, provozovny. Místnosti jsou klimatizované se sociálním zázemím na patře.

Předností nebytových prostor vyjma lukrativní polohy také celkový stav celého objektu, který je po celkové rekonstrukci. Odstartujete své podnikání v nebytových prostorách společnosti Ing. Luboš Orálek.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Pronájem bytových prostor Sokolov

Pronájem bytových prostor Sokolov

Sháníte kvalitní bydlení v centru Sokolova? Společnost Ing. Luboš Orálek nabízí pronájem bytových prostor po rekonstrukci v lukrativní lokalitě v blízkosti řeky Olše.


Pronájem bytových i nebytových prostor v Sokolově, byty a kanceláře

Pronájem bytových i nebytových prostor v Sokolově, byty a kanceláře

Pronájem zrekonstruovaných prostor pro bydlení i podnikání na břehu Ohře v Sokolově, volné byty a kanceláře poskytuje Ing. Luboš Orálek - pronájem prostor Sokolov.


Pronájem kanceláří Sokolov

Pronájem kanceláří Sokolov

Kanceláře k pronájmu v dobré dopravní dostupnosti v centru Sokolova poblíž řeky Olše nabízí společnost Ing. Luboš Orálek. Veškeré nabízené prostory jsou po rekonstrukci.


Pronájem zrekonstruovaných kanceláří, skladů, bytů v Sokolově

Pronájem zrekonstruovaných kanceláří, skladů, bytů v Sokolově

Pronájem zrekonstruovaných prostorů pro umístění podniku, kanceláří, skladů, obchodů, ale také k bytovým účelům v Sokolově, Vám zajistí firma Ing. Luboš Orálek.
>
>