Microsite byla vložena dne:11.09.2018
ID microsite: 130957, počet zhlédnutí:  23
Zadavatelem microsite je firma

KOVOŠROT Bystřice MAMAKO - Czech s.r.o.

Výkup kovů, železa, barevných kovů a papíru, likvidace, recyklace

Výkup kovového odpadu, šrotu, železa, barevných kovů, mědi, hliníku, mosazi, zinku, papíru od firem i soukromých osob zajišťuje KOVOŠROT Bystřice MAMAKO - Czech s.r.o.

KOVOŠROT Bystřice MAMAKO - Czech s.r.o., výkup kovového odpadu a papíruKOVOŠROT Bystřice MAMAKO - Czech s.r.o., kovový šrot, trubky, autovraky, plechyKOVOŠROT Bystřice MAMAKO - Czech s.r.o., odkup železa a barevných kovů, drátů, plechů, trubek

Potřebujete se zbavit kovového šrotu, starých a nefunkčních železných strojů? Přivezte je do společnosti KOVOŠROT Bystřice MAMAKO - Czech s.r.o., sídlící v Bystřici u Benešova, kde od Vás tento materiál odkoupíme. Od firem i fyzických osob vykupujeme kovový odpad, železo v podobě trubek, bílého šrotu, hřebíků, špon, automotorů a strojů. Dále pak barevné kovy jako měď, mosaz, bronz, hliník, zinek, nerez, olovo ve formě drátů, plechů, lan, kabelů, nábojnic či žaluzií. Zajišťujeme i sběr papíru a kartonu. K našim službám náleží poradenská činnost, třídění, likvidace, recyklace a odvoz odpadu.


DALŠÍ MICROSITE FIRMY